הסרת שיער בקיץ

הסרת שיער – אפשר להתחיל את הקיץ

החורף עבר, עונת הביקיני בפתח ולכולנו יש משימה חשובה – הסרת שיער מכל המקומות הרלוונטיים בגוף.
אז אם גם אתן מאסתן מההשתעבדות לקוסמטיקאית ומכאבי המריטה, יש לנו פתרון איכותי ויעיל יותר – הסרת שיער לצמיתות באמצעות לייזר.

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר – איך זה עובד?

מכשיר הלייזר פולט קרן אור ממוקדת, המכוונת לפיגמנט המלנין המצוי בשורש השערה. הפגיעה בשורש השערה, מונעת ממנה להמשיך לצמוח.
נשמע מלחיץ?
אז זהו שלא….
המאמר הבא יבהיר לכן למה כדאי לבחור באלטרנטיבה של הסרת שיער לצמיתות באמצעות לייזר:
• טיפול נטול כאבים – אחד החששות המרכזיים שלנו לגבי טיפול הסרת שיער בלייזר סובבים סביב הכאב. נשים רבות טועות לחשוב שטיפול בלייזר גורם לכאבים. למעשה, מדובר בשיטת טיפול שאינה גורמת לכאבים בכלל, על פי דיווח של מרבית הנשים שהתנסו בו. (בכל מקרה, הוא נמצא פחות כואב משעווה).
• טיפול לטווח רחוק – בעוד ששיטות הטיפול המתחרות (שעווה, גילוח, קרם…) מספקות תוצאות לטווח קצר ומיידי, הסרת שיער בלייזר נחשבת לשיטת טיפול לטווח ארוך (אפילו שנים), כיוון שהיא מוציאה את השערה מהשורש.
אחרי מחזור של מספר טיפולים (נקבע על פי סוג העור, עובי השערה והמיקום בגוף) העור חלק ונטול שערות.
• טיפול מקצועי – הסרת שיער בלייזר מבוצעת באופן מקצועי במכונים המתמחים בתחום. על פי הנחיות משרד הבריאות, רק צוות המתמחה ברפואה אסתטית רשאי לבצע הסרת שיער. (תפקידנו לוודא שאנו בוחרות מכון מקצועי, וותיק ומוביל בתחומו).
העובדה שה- FDA  אישר אותה כשיטה להפחתת שיער מבטיחה כי מדובר בפתרון בטיחותי.
• טיפול מומלץ על ידי רופאים – טיפול הסרת שער בלייזר קיים כבר מעל ל- 20 שנים. מדובר בשיטת טיפול וותיקה, ממוקדת, מהירה ויעילה. לא בכדי שיטת הטיפול של הסרת שיער בלייזר מומלצת על ידי רופאי עור, במיוחד במקרים בהם אנשים סובלים מצמיחת יתר.
בהקשר הזה חשוב לציין את הצורך בקבלת אבחון מקדים טרם תחילת הטיפול. שכן, במקרים מסוימים הטיפול אינו מומלץ (אנשים הנוטלים תרופות לטיפול בבעיות בעור, כגון אקנה, אנשים הלוקחים תרופות למחלת פרקים, נשים בהיריון ועוד….)
• טיפול (כמעט) ללא תופעות לוואי – בחירה של מכון מקצועי והקפדה על ביצוע אבחון יסודי תבטחנה מינימום תופעות לוואי לאחר טיפול הסרת שיער בלייזר. (לעומת זאת, טיפול המבוצע על ידי אדם שלא עבר הכשרה רפואית עלול לגרום לנזקים קשים, כגון כוויות, שלפוחיות וצלקות).
אז לה אתן מחכות?
בחירת מכון אסתטיקה מקצועי ומוסמך להסרת שיער, תבטיח לכן מעבר חלק לעונת הרחצה.

 

פורסם בקטגוריה טיפוח לקיץ. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *