הסרת משקפיים

הסרת משקפיים

הטיפול בלייזר יכול לחולל נפלאות כאשר הוא מבוצע במיומנות. ולא רק הסרה של שיער מיותר ניתן להשיג בעזרת קרני לייזר ממוקדות. בעזרת השילוב שבין רופאים מיומנים למכשור לייזר ומחשבים חדישים ניתן להשיג בהצלחה הסרת משקפיים. הליך הסרת משקפיים בלייזר שלפעמים מכונה בשם ניתוח הינו למעשה הליך חיצוני שמבוצע על ידי שיוף עדין של הקרנית. כן, גם אם קשה להאמין לכך, טיפול קצר בקרנית, השכבה החיצונית ביותר של העין, ואפשר לראות מצוין ללא שום צורך בעדשות מגע או משקפיים. פנו לאסותא אופטיק, בית חולים פרטי המוביל בישראל לבדיקת התאמה.

בדיקת התאמה מקיפה במיוחד

על פי ההערכות שלושה מכל עשרה אנשים לא יוכלו לעבור בהצלחה טיפול הסרת משקפיים, אפילו בשיטות החדישות הקיימות כיום. בדיוק משום כך לא מבצעים לעולם אף טיפול מבלי להקדים לכך בדיקת התאמה מקיפה ביותר. מה בודקים? למשל האם מלבד ליקוי הראיה יש ליקוי שיכול למנוע שיוף של הקרנית. בודקים אם הקרנית בעובי ממוצע או יותר ומהו בדיוק מבנה העין. מבצעים צילומים שמעניקים לרופא יכולת לראות את הקרנית מכל הכיוונים, בודקים עד כמה היא גמישה או קשיחה, האם יש שם עיוותים או אי סדירות כלשהי. רק לאחר הבדיקות המקיפות מקבלים תמונה מספקת ואז מחליטים האם המטופל יוכל לעבור הסרת משקפיים בהצלחה.

הליך קצר ושלום למשקפיים

ניתוח הסרת משקפיים הוא לא באמת ניתוח, במובן המקובל של המילה. זו יותר פרוצדורה חיצונית שיכולה להימשך, תאמינו או לא מספר דקות קצרות בלבד. ברמה הטכנית, יש כמה סוגים של ניתוחים אפשריים, כאשר הבחירה נובעת ממבנה העין והקשתית. לאחר שמסיימים את הטיפול המטופל בדרך כלל ירגיש מעט יובש בעין ולרוב הסרת משקפיים לא מלווה כאבים. כמו כן, לאחר הסרת משקפיים בלייזר נהוג להשתמש בטיפות עיניים למשל מספר ימים עד שבועיים. בתוך יומיים שלושה מרבית המטופלים כבר יכולים לשוב לשגרת חיים רגילה ובתוך זמן קצר להפליא כבר מרגישים טבעי לחלוטין – בלי משקפיים על גשר האף ובלי עדשות מגע בתוך העיניים. אסותא אופטיק, אתם בידיים טובות.